wedstrijdatletiek
BK AC : 3 x goud, 4 x zilver, 2 x brons
30 juli 2023
Ben Broeders, Elien Vekemans en Nina Hespel veroverden in Brugge nationale titels. Zilver was er voor John Heymans, Thomas Van Nuffelen, Pieter Sisk en Kwinten Cools. Kasper Verbeylen en Bo Brasseur waren goed voor brons.
Lees meer
31 DCLA-atleten naar BK AC in Brugge (updated)
27 juli 2023
Maar liefst 31 DCLA-atleten (13 mannen en 18 vrouwen) zijn geselecteerd voor deelname aan de Belgische Kampioenschappen Alle Categorieën die op 29 en 30 juli plaatsvinden in Brugge.
Lees meer
Elien, Nina en Elie met steile EKU23-ambities naar Espoo (FIN)
12 juli 2023
Op donderdag 13 juli gaat het EK U23 (“Beloften”) van start in het Finse Espoo. 12 Belgische atleten voldeden aan de individuele limieten voor dit EK, waaronder 3 atleten van DCLA. Elien Vekemans (polsstokspringen), Nina Hespel (400H) en Elie Bacari (110H) mogen dit EK alvast met steile ambities aanvatten.
Lees meer
Hanne Claes en Elie Bacari doen records tuimelen
02 juli 2023
Op een meeting in La Chaud-de-Fonds (SUI) heeft Hanne Claes het Belgische Record over 400H verbeterd. Met 54”33 deed ze 14 honderdsten beter dan het record dat Paulien Couckuyt in 2021 vestigde. Elie Bacari verbeterde in Troyes (FRA) het DCLA-clubrecord over 110H dat hij deelde met Denis Hanjoul. De nieuwe bestwaarde staat bij 13”71.
Lees meer