Daring Club Leuven Atletiek vzw logo

Daring Club
Leuven Atletiek

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Medewerkers

Hier vind je een overzicht van al onze medewerkers, met functie en contactinfo.

Bestuur

Johan Klykens
Johan Klykens
Voorzitter
Ivo Hendrix
Ivo Hendrix
Team wedstrijdatletiek, Technisch directeur
Afstandslopen
Jean-Marie Bache
Jean-Marie Bache
Ondervoorzitter
Orientatietraject, Sprint
Eric Van Hal
Eric Van Hal
Penningmeester
Ilse Verlinde
Ilse Verlinde
Team wedstrijdatletiek
Coach cadetten scholieren
Marc Beullens
Marc Beullens
Eindejaarscorrida, Team wedstrijdorganisatie
Remi Van Ophem
Remi Van Ophem
Secretaris, Team secretariaat, Verantwoordelijke Meeting voor Mon
Rik Donders
Rik Donders
Team Halen, Voorzitter kern Halen
Ilse Muylaert
Ilse Muylaert
Team jeugd
Jeugdcoördinator
Evelien Massie
Evelien Massie
Team jeugd
Miniemen, Orientatietraject, Sportief jeugdcoordinator
Johan De Coninck
Johan De Coninck
Team infrastructuur
Verantwoordelijke verzekeringen
Stefan Boonen
Stefan Boonen
Team HR/PR
Verantwoordelijke vrijwilligerswerking

Disciplinetrainers

Bart Cuypers
Bart Cuypers
Afstandslopen
Jacob Grobbel
Jacob Grobbel
Meerkampen, Werpen
Olivier De Smul
Olivier De Smul
Hoogspringen
Stijn De Wit
Stijn De Wit
Kracht, Sprint
Thomas Van Nuffelen
Thomas Van Nuffelen
Polsstokspringen
Arne Broeders
Arne Broeders
Meerkampen
Dries Peeters
Dries Peeters
Horden
Gunther Vermaelen
Gunther Vermaelen
Aflossingen, Sprint
Verantwoordelijke elfkamper
Guy Van Wijnendael
Guy Van Wijnendael
Afstandslopen
Herman Van Uytven
Herman Van Uytven
Werpen
Ivo Hendrix
Ivo Hendrix
Afstandslopen
Team wedstrijdatletiek, Technisch directeur
Jean-Marie Bache
Jean-Marie Bache
Sprint
Ondervoorzitter, Orientatietraject
Michel Jordens
Michel Jordens
Afstandslopen
Roel Breugelmans
Roel Breugelmans
Afstandslopen
Rudi Diels
Rudi Diels
Sprint
Stéphanie Herssens
Stéphanie Herssens
Sprint, Verspringen/Hinkstapspringen
Webmaster
Steven Taeleman
Steven Taeleman
Polsstokspringen
Tim De Coster
Tim De Coster
Hamerslingeren
Wim Wouters
Wim Wouters
Afstandslopen
Amer Ali Hatif
Amer Ali Hatif
Horden, Verspringen/Hinkstapspringen

Jeugdteam

Ilse Muylaert
Ilse Muylaert
Jeugdcoördinator
Team jeugd
Evelien Massie
Evelien Massie
Sportief jeugdcoordinator
Miniemen, Orientatietraject, Team jeugd
Anja Vanaroye
Anja Vanaroye
Medewerker Jeugdinschrijvingen
Katleen Lammens
Katleen Lammens
Medewerker Jeugdinschrijvingen
David Bruyninckx
David Bruyninckx
Organisator Jeugdwedstrijden
Johan De Haes
Johan De Haes
Organisator Jeugdwedstrijden
An Serbruyns
An Serbruyns
Jodaleu standen en ranglijsten jeugd
Website team
Geert Gins
Geert Gins
Webmaster Jeugd
Hilde De Witte
Hilde De Witte
Organisator Jeugdweekend

Jeugdtrainers

Jean-Marie Bache
Jean-Marie Bache
Orientatietraject
Ondervoorzitter, Sprint
Anouk Milissen
Anouk Milissen
Benjamins
Astor Brumagne
Astor Brumagne
Benjamins
August Vannes
August Vannes
Benjamins
Axelle Wachters
Axelle Wachters
Benjamins
Feline Vannes
Feline Vannes
Benjamins
Femke Beutels
Femke Beutels
Benjamins
Klara Vannes
Klara Vannes
Benjamins
Noah Frooninckx
Noah Frooninckx
Benjamins
Stien Debonnet
Stien Debonnet
Benjamins
Arnout Van Staeyen
Arnout Van Staeyen
Pupillen
David Tuerlinckx
David Tuerlinckx
Pupillen
Irina Wouters
Irina Wouters
Pupillen
Liesje Merckx
Liesje Merckx
Pupillen
Sien Symons
Sien Symons
Pupillen
Timon Verroens
Timon Verroens
Pupillen
Wolf Briers
Wolf Briers
Pupillen
An Vanhellemont
An Vanhellemont
Miniemen
Arthur Van Steenkiste
Arthur Van Steenkiste
Miniemen
Erik Roesems
Erik Roesems
Miniemen
Rogier Meeus
Rogier Meeus
Miniemen
Stef Mommen
Stef Mommen
Miniemen
Stijn Van Aelst
Stijn Van Aelst
Miniemen
Theo Van Moer
Theo Van Moer
Miniemen
Tuur Van Puyvelde
Tuur Van Puyvelde
Miniemen
Evelien Massie
Evelien Massie
Miniemen, Orientatietraject
Sportief jeugdcoordinator, Team jeugd
Alpha Boye
Alpha Boye
Orientatietraject
Arne Van Wolputte
Arne Van Wolputte
Orientatietraject
Aymara Taillieu
Aymara Taillieu
Orientatietraject
Kasper Torfs
Kasper Torfs
Orientatietraject
Luka Augustijns
Luka Augustijns
Orientatietraject
Melinde Van Damme
Melinde Van Damme
Orientatietraject
Siebe Perdieus
Siebe Perdieus
Orientatietraject
Tom Houben
Tom Houben
Orientatietraject

Jogbegeleiders

Carine De Becker
Carine De Becker

Jeroen Van Nieuwenhove
Jeroen Van Nieuwenhove

Masters afstandslopen
Katrien Mannaerts
Katrien Mannaerts

Marianne Leonet
Marianne Leonet

Michèle Delannoy
Michèle Delannoy
Verantwoordelijke Start2Run
Miel Verhulpen
Miel Verhulpen

Masters afstandslopen
Vic Jacobs
Vic Jacobs

Erik Roesems
Erik Roesems

Miniemen

G-trainers

Marianne Leonet
Marianne Leonet

Dieter De Coninck
Dieter De Coninck

Jean Lebbe
Jean Lebbe

Lieve Klaps
Lieve Klaps

Lore Jacobs
Lore Jacobs

Mieke Van den Wouwer
Mieke Van den Wouwer

Sylvie Arnalsteen
Sylvie Arnalsteen

Catherine Wittenbergh
Catherine Wittenbergh

Coach masters vrouwen, Verantwoordelijke G-atletiek, Verantwoordelijke juryleden

Vaste Medewerkers

Stéphanie Herssens
Stéphanie Herssens
Webmaster
Sprint, Verspringen/Hinkstapspringen
Ilse Verlinde
Ilse Verlinde
Coach cadetten scholieren
Team wedstrijdatletiek
An Serbruyns
An Serbruyns
Website team
Jodaleu standen en ranglijsten jeugd
Catherine Wittenbergh
Catherine Wittenbergh
Verantwoordelijke G-atletiek, Verantwoordelijke juryleden
Coach masters vrouwen
Dennis Laerte
Dennis Laerte
Joele commissie, Medische commissie
Eddy Fraiture
Eddy Fraiture
Ere-voorzitter
Els Vandendael
Els Vandendael

Erika Deraeve
Erika Deraeve
Verantwoordelijke kledijshop
Guy Van Diest
Guy Van Diest
Ere-voorzitter
Johan De Coninck
Johan De Coninck
Verantwoordelijke verzekeringen
Team infrastructuur
Johan Van Acoleyen
Johan Van Acoleyen
Joele commissie, Verantwoordelijke medische commissie
Katleen Vandenberghe
Katleen Vandenberghe
Vertrouwenspersoon
Ludo Teeuwen
Ludo Teeuwen
Verantwoordelijke elfkamper
Marieken Verhaeghe
Marieken Verhaeghe
Sociaal beleid, Verantwoordelijke sportkampen
Owen Sisk
Owen Sisk
Joele commissie
Peter Raeymaekers
Peter Raeymaekers
Verantwoordelijke fotofinish
Piet Van Lierop
Piet Van Lierop
Fotofinish team
Coach masters mannen
Stefan Boonen
Stefan Boonen
Verantwoordelijke vrijwilligerswerking
Team HR/PR
Vreni Roesems
Vreni Roesems
Joele commissie

Juryleden

André D'Hayer
André D'Hayer

Bert Juveyns
Bert Juveyns

Catherine Wittenbergh
Catherine Wittenbergh

Coach masters vrouwen, Verantwoordelijke G-atletiek, Verantwoordelijke juryleden
Chris Roels
Chris Roels

Danielle Bauwens
Danielle Bauwens

Eric Jiroflee
Eric Jiroflee

Jim Vercruyssen
Jim Vercruyssen

Johan De Coninck
Johan De Coninck

Team infrastructuur, Verantwoordelijke verzekeringen
Kris Huysegoms
Kris Huysegoms

Kristien Carnotensis
Kristien Carnotensis

Kurt Renard
Kurt Renard

Luc Gillet
Luc Gillet

Myriam Mensaert
Myriam Mensaert

Peter Raeymaekers
Peter Raeymaekers

Verantwoordelijke fotofinish
Piet Van Lierop
Piet Van Lierop

Coach masters mannen, Fotofinish team
Stijn Delmotte
Stijn Delmotte