Daring Club Leuven Atletiek vzw logo

Daring Club
Leuven Atletiek

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Medewerkers

Hier vind je een overzicht van al onze medewerkers, met functie en contactinfo.

Bestuur

Johan Klykens
Johan Klykens
Voorzitter
Ivo Hendrix
Ivo Hendrix
Team wedstrijdatletiek, Technisch directeur
Afstandslopen
Jean-Marie Bache
Jean-Marie Bache
Ondervoorzitter
Sprint
Stéphanie Herssens
Stéphanie Herssens
Team HR/PR
Sprint, Verspringen/Hinkstapspringen, Webmaster
Eric Van Hal
Eric Van Hal
Penningmeester
Ilse Verlinde
Ilse Verlinde
Team wedstrijdatletiek
Coach cadetten scholieren
Marc Beullens
Marc Beullens
Eindejaarscorrida, Team wedstrijdorganisatie, Verantwoordelijke recreatieatletiek
Rik Donders
Rik Donders
Team Halen, Voorzitter kern Halen
Jeroen Van Nieuwenhove
Jeroen Van Nieuwenhove
Team running & co
Masters afstandslopen
Christel Lambrechts
Christel Lambrechts
Team jeugd
Jeugdcoördinator, Miniemen
Ilse Muylaert
Ilse Muylaert
Team jeugd
Benjamins, Jeugdcoördinator, Pupillen
Johan De haes
Johan De haes
Eindejaarscorrida
Organisator Jeugdwedstrijden
Johan De Coninck
Johan De Coninck
Team infrastructuur
Verantwoordelijke verzekeringen

Disciplinetrainers

Bart Cuypers
Bart Cuypers
Afstandslopen
Brecht Stevens
Brecht Stevens
Horden
Frederik Ausloos
Frederik Ausloos
Polsstokspringen
Ilya Defrère
Ilya Defrère
Werpen
Ine Mylle
Ine Mylle
Horden, Verspringen/Hinkstapspringen
Johan Ex
Johan Ex
Hoogspringen
Thomas Van Nuffelen
Thomas Van Nuffelen
Polsstokspringen
Arne Broeders
Arne Broeders
Meerkampen
Dries Peeters
Dries Peeters
Horden
Gunther Vermaelen
Gunther Vermaelen
Aflossingen, Sprint
Guy Van Wijnendael
Guy Van Wijnendael
Afstandslopen
Herman Van Uytven
Herman Van Uytven
Werpen
Ivo Hendrix
Ivo Hendrix
Afstandslopen
Team wedstrijdatletiek, Technisch directeur
Jean-Marie Bache
Jean-Marie Bache
Sprint
Ondervoorzitter
Michel Jordens
Michel Jordens
Afstandslopen
Roel Breugelmans
Roel Breugelmans
Afstandslopen
Stéphanie Herssens
Stéphanie Herssens
Sprint, Verspringen/Hinkstapspringen
Team HR/PR, Webmaster
Steven Taeleman
Steven Taeleman
Polsstokspringen
Tim De Coster
Tim De Coster
Hamerslingeren
Wim Wouters
Wim Wouters
Afstandslopen
Amer Ali Hatif
Amer Ali Hatif
Horden, Verspringen/Hinkstapspringen
Koen Beullens
Koen Beullens
Sprint
Vertrouwenspersoon
Dawie Punga
Dawie Punga
Sprint
Diversiteitsmedewerker

Jeugdteam

Christel Lambrechts
Christel Lambrechts
Jeugdcoördinator
Miniemen, Team jeugd
Ilse Muylaert
Ilse Muylaert
Jeugdcoördinator
Benjamins, Pupillen, Team jeugd
Katleen Lammens
Katleen Lammens
Medewerker Jeugdinschrijvingen
David Bruyninckx
David Bruyninckx
Organisator Jeugdwedstrijden
Johan De haes
Johan De haes
Organisator Jeugdwedstrijden
Eindejaarscorrida
An Serbruyns
An Serbruyns
Jodaleu standen en ranglijsten jeugd
Website team
Jana Camphens
Jana Camphens
Sportdiëtiste Bakala
Geert Gins
Geert Gins
Webmaster Jeugd
Hilde De Witte
Hilde De Witte
Organisator Jeugdweekend

Jeugdtrainers

Gitte Bellemans
Gitte Bellemans
Miniemen
Erik Roesems
Erik Roesems
Miniemen
Arno Janssens
Arno Janssens
Benjamins
Dries Klykens
Dries Klykens
Benjamins
Eva De Maeschalck
Eva De Maeschalck
Benjamins
Hannah Op’t Eynde
Hannah Op’t Eynde
Benjamins
Marit Op 't Eynde
Marit Op 't Eynde
Benjamins
Noor Jacques
Noor Jacques
Benjamins
Staf De Haes
Staf De Haes
Benjamins
Tibo Heselmans
Tibo Heselmans
Benjamins
Wout Klykens
Wout Klykens
Benjamins
Arnout Van Staeyen
Arnout Van Staeyen
Pupillen
David Tuerlinckx
David Tuerlinckx
Pupillen
Liesje Merckx
Liesje Merckx
Miniemen
Timo Herlaar
Timo Herlaar
Pupillen
Timon Verroens
Timon Verroens
Pupillen
Wolf Briers
Wolf Briers
Pupillen
Arthur Van Steenkiste
Arthur Van Steenkiste
Miniemen
Christel Lambrechts
Christel Lambrechts
Miniemen
Jeugdcoördinator, Team jeugd
Hanne Van Loock
Hanne Van Loock
Miniemen
Ilse Muylaert
Ilse Muylaert
Benjamins, Pupillen
Jeugdcoördinator, Team jeugd
Tibo Van Loco
Tibo Van Loco
Miniemen
Tuur Van Puyvelde
Tuur Van Puyvelde
Miniemen
Organisatie sportkampen
Alpha Boye
Alpha Boye
Orientatietraject
Arne Van Wolputte
Arne Van Wolputte
Orientatietraject
Aymara Taillieu
Aymara Taillieu
Orientatietraject
Gust Feyaerts
Gust Feyaerts
Orientatietraject
Ine Mylle
Ine Mylle
Orientatietraject
Johan Ex
Johan Ex
Orientatietraject
Kasper Torfs
Kasper Torfs
Orientatietraject
Luka Augustijns
Luka Augustijns
Orientatietraject

Jogbegeleiders

Bart Geldhof
Bart Geldhof

Bart Vanhauwaert
Bart Vanhauwaert
Verantwoordelijke Start2Run
Bert Vanhellemont
Bert Vanhellemont

Carine De Becker
Carine De Becker

Dirk Galle
Dirk Galle

Erik Roesems
Erik Roesems

Miniemen
Jeroen Van Nieuwenhove
Jeroen Van Nieuwenhove

Masters afstandslopen, Team running & co
Kobe Van Den Bergh
Kobe Van Den Bergh

Marianne Leonet
Marianne Leonet

Michèle Delannoy
Michèle Delannoy
Verantwoordelijke Start2Run

G-trainers

Jinthe Vanden Bempt
Jinthe Vanden Bempt

Sebbe Mattheeuws
Sebbe Mattheeuws

Marianne Leonet
Marianne Leonet

Dieter De Coninck
Dieter De Coninck

Jean Lebbe
Jean Lebbe

Lieve Klaps
Lieve Klaps

Mieke Van den Wouwer
Mieke Van den Wouwer

Catherine Wittenbergh
Catherine Wittenbergh

Verantwoordelijke G-atletiek, Verantwoordelijke juryleden

Vaste Medewerkers

Marc Defrère
Marc Defrère
Fotofinish team, Verantwoordelijke fotofinish
Peter Van Puyvelde
Peter Van Puyvelde
Ere-voorzitter
Stéphanie Herssens
Stéphanie Herssens
Webmaster
Sprint, Team HR/PR, Verspringen/Hinkstapspringen
Ilse Verlinde
Ilse Verlinde
Coach cadetten scholieren
Team wedstrijdatletiek
Tuur Van Puyvelde
Tuur Van Puyvelde
Organisatie sportkampen
Miniemen
An Serbruyns
An Serbruyns
Website team
Jodaleu standen en ranglijsten jeugd
Koen Beullens
Koen Beullens
Vertrouwenspersoon
Sprint
Catherine Wittenbergh
Catherine Wittenbergh
Verantwoordelijke G-atletiek, Verantwoordelijke juryleden
Dawie Punga
Dawie Punga
Diversiteitsmedewerker
Sprint
Dennis Laerte
Dennis Laerte
Joele commissie, Medische commissie
Eddy Fraiture
Eddy Fraiture
Ere-voorzitter
Els Vandendael
Els Vandendael

Erika Deraeve
Erika Deraeve
Verantwoordelijke kledijshop
Guy Van Diest
Guy Van Diest
Ere-voorzitter
Johan De Coninck
Johan De Coninck
Verantwoordelijke verzekeringen
Team infrastructuur
Johan Van Acoleyen
Johan Van Acoleyen
Joele commissie, Verantwoordelijke medische commissie
Katleen Vandenberghe
Katleen Vandenberghe
Vertrouwenspersoon
Ludo Teeuwen
Ludo Teeuwen
Verantwoordelijke elfkamper
Marieken Verhaeghe
Marieken Verhaeghe
Sociaal beleid, Verantwoordelijke sportkampen
Owen Sisk
Owen Sisk
Joele commissie
Peter Raeymaekers
Peter Raeymaekers
Fotofinish team
Piet Van Lierop
Piet Van Lierop
Fotofinish team
Stefan Boonen
Stefan Boonen
Verantwoordelijke vrijwilligerswerking
Vreni Roesems
Vreni Roesems
Joele commissie

Juryleden

Eric Herssens
Eric Herssens

Gitte Bellemans
Gitte Bellemans

Miniemen
Marc Defrère
Marc Defrère

Fotofinish team, Verantwoordelijke fotofinish
Stefanie Gantois
Stefanie Gantois

Werner Heselmans
Werner Heselmans

Jeroen Van Nieuwenhove
Jeroen Van Nieuwenhove

Masters afstandslopen, Team running & co
David Tuerlinckx
David Tuerlinckx

Pupillen
Johan De haes
Johan De haes

Eindejaarscorrida, Organisator Jeugdwedstrijden
An Serbruyns
An Serbruyns

Jodaleu standen en ranglijsten jeugd, Website team
André D'Hayer
André D'Hayer

Bert Juveyns
Bert Juveyns

Catherine Wittenbergh
Catherine Wittenbergh

Verantwoordelijke G-atletiek, Verantwoordelijke juryleden
Chris Roels
Chris Roels

Eric Jiroflee
Eric Jiroflee

Jim Vercruyssen
Jim Vercruyssen

Johan De Coninck
Johan De Coninck

Team infrastructuur, Verantwoordelijke verzekeringen
Kris Huysegoms
Kris Huysegoms

Luc Gillet
Luc Gillet

Fotofinish team
Stijn Delmotte
Stijn Delmotte