Daring Club Leuven Atletiek vzw logo

Daring Club
Leuven Atletiek

joggers

20150514_abdij

Abdijloop

Averbode, 14 mei 2015

We hadden om 13h afgesproken aan de ingang van Domein De Vijvers in Averbode. En stipt (of toch ongeveer) waren Sven, Lore, Anke, Anne, Dominique, Liesbeth en Kamesh daar. Ieder in DCLA-shirt. Ook was er een gastloper van het ziekenhuis. Hier bleek eens te meer dat het dragen van een DCLA shirt zijn voordelen heeft. Van ver was ieder te herkennen.
Dan samen aanschuiven voor de pendelbus naar Tongerlo. Dit jaar was het van Tongerlo naar Averbode. In Tongerlo stonden Kristel en Odette ons op te wachten. Zij waren rechtstreeks naar daar gereden.



Dan onze inschrijvingsmail omruilen voor ons startnummer. Nog een 15-tal minuutjes inlopen en gaan aanschuiven aan de start. We stonden volledig achteraan. Dit wil zeggen 2500 lopers voor ons. Maar toch hadden we veel bekijks in onze outfit. De meest waren de abdij al door voor wij konden vertrekken.



Het was dus eerst de abdij door, onder het goedkeurend oog van de paters, en dan naar Westerlo centrum. Dan volgde het domein de Merode. Stoffige zandwegen en smalle bospaden. Ieder liep op zijn tempo. In Averbode was er nog een laatste lastige klim naar de abdij toe. Dan was het richting aankomst op het domein De Vijvers.



Hier kwam voor ons Dominique als eerste toe met een tijd van 1h24. Dan Lore 1h28 gevolgd door Sven 1h32 dan ondergetekende 1h34, Anke, Kristel en Liesbeth 1h39, Kamesh 1h40, An en Odette 1h42.



Wat mij opviel was de frisheid van de meeste. Behalve van mezelf.



Ik ben enorm trots op de groep. En wens ieder een dikke proficiat, vooral zij die hun grenzen verlegd hebben.



Ik ben fier jullie begeleider te mogen zijn.