Daring Club Leuven Atletiek vzw logo

Daring Club
Leuven Atletiek

G-atletiek

Eerste G-meetings te Tessenderlo en Vilvoorde

Tessenderlo en Vilvoorde, 06 mei 2026

Het pisteseizoen van de G-atleten is gestart te Tessenderlo met de Rotary G-meeting van AV Looise op zondag 26 april.  Rik Baeyens liep de 100m met 14,58 zijn beste ooit en nam deel aan het verspringen(3m93) en het speerwerpen (14m76).  Gonçalo Van Nerum liep de 100m (PR van 14,20) en de 200m (30,82).  Ook hij nam deel aan het speerwerpen met een mooi PR van 19m05.


En zoals elk jaar trokken op 1 mei onze G-atleten naar Vilvoorde voor de meeting van 't Vosje. Met een talrijk team van 10 atleten werd het genieten van de mooie lentezon.

Iedereen presteerde op zijn niveau, goed ondersteund door de aanwezige supporters. Verschillende atleten naderden hun PR, oa.  Cindy Debecker, Thias Ntab en Jeroen Rogiest bij het verspringen.   Rik Baeyens wierp de 4kg kogel 7m81 (PR) ver. Myrthe De Cuyper behaalde zelfs 3 PR's : balwerpen, verspringen en 200m ! Liam Vanwinnendael blonk uit in het verspringen met 4m41 en liep voor het eerst een 800m in 2:44,99 met een grote voorsprong op de 2de loper.  Dit smaakt naar meer. Nathan Vanwinnendael behaalde een PR in het kogelstoten met 7m45.


De begeleiders Dieter en Catherine