Daring Club Leuven Atletiek vzw logo

Daring Club
Leuven Atletiek

varia

pk_veldlopen_1

Eva Galle, Sigrid Vanden Bempt en Eline Deboth samen op het podium van de senioren! (Foto: E. Galle)

Provinciale titels voor Sigrid, Guillaume, Ewoud en Jonathan

Vilvoorde Drie Fonteinen, 07 februari 2016

Sigrid Vanden Bempt verlengde haar provinciale titel alle categorieën in de meest rood-wit gekleurde wedstrijd van de namiddag. Eerder op de middag hadden Guillaume Grimard bij de scholieren 99 en Ewoud Parmentier bij de scholieren 00 hun provinciale schildje al op overtuigende wijze veroverd. Bij de cadetten 01 won Jonathan Keirse een DCLA-duel van Arthur Vansteenkiste. Titels waren er ook nog voor Mona Rahme bij de W35 en voor Marijke Willekens bij de W50.
Sigrid Vanden Bempt en Eva Galle lieten er geen gras over groeien en trokken al in de aanvangsronde op avontuur. Het pak viel in groepjes uiteen, met 5 DCLA-sters in de kopgroep van 6 atleten. Sigrid nam afstand van Eva die op haar beurt afgescheiden 2° werd. De strijd om de overige ereplaatsen verliep erg spannend. In de slotronde was Eline Deboth duidelijk de sterkste voor de derde podiumplaats, Mona Rahme werd 5° en eerste master W35, Elke Steffens finishte als 6°. Hanna Verbruggen liep als 11° over de meet en Marijke Willekens eindigde op plaats 24 als eerste W50.

In de korte cross bij de vrouwen leek Enya Voet even op titelkoers te lopen maar in de slotronde kwam Dinja De Win sterk terug en verwees ze Enya naar zilver. Simon D’hoore werd 5° in de korte cross bij de mannen. Wouter Lammens kwam als enige senior in actie bij de mannen. Wouter werd knap 5° in een zware en lange wedstrijd. Bram Veraverbeke werd 4° bij de juniors.

Bij de scholieren eindigden 6 DCLA-ers in de top 13. In de spits een mooie strijd tussen Guillaume Grimard, Thomas Engels en Ewoud Parmentier. Guillaume hield het heft stevig in handen en liep naar winst bij de scholieren 99. Fabian Cuypers werd daar knap 3°. Ewoud kwam als derde over de meet en won bij de scholieren 00. Ook daar brons voor DCLA dank zij Arne Veraverbeke.

Bij de cadetten jongens finishten 5 DCLA-ers in de top 10. In een fel duel toonde Jonathan Keirse zich de snelste finisher voor Arthur Vansteenkiste. Bij de cadetten meisjes verraste nieuwkomer Kato Blondé. Kato is pas sinds september aangesloten en werd in haar tweede wedstrijd puik tweede op enkele meters van de winnares.

Luc Hermans M55 en André D'Haeyer M75 wonnen titels bij de masters. Bij de jeugd was er een provinciaal schildje voor Noor Jacques bij de pupillen 06, tweede plaatsen voor Staf De Haes (Ben 07) en voor Eva Jaspers (Ben 07) en een derde plaats voor Astor Brumagne (Min 03).

In totaal kwamen 85 DCLA-ers aan de start aan de Drie Fonteinen in Vilvoorde.
Volledige uitslagen vind je op de website van het Provinciaal Comité
Voor meer foto's kan je terecht op de site van ClubInkt (gratis te bestellen bij clubInkt !)