Daring Club Leuven Atletiek vzw logo

Daring Club
Leuven Atletiek

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Elitewerking

DCLA wil graag alle atleten de aangepaste begeleiding en omkadering geven.

Daarom werd binnen DCLA een specifieke Topsportpiramide uitgewerkt die elke atleet op zijn niveau de juiste extra omkadering geeft.

DCLA-elite

Aan het einde van elk kalenderjaar stelt de sportieve directie van DCLA een lijst op van de atleten die in het volgende kalenderjaar behoren tot de DCLA-elite.

De DCLA-elite bestaat uit drie categorieën.

Tot de A-elite behoren de atleten van internationaal niveau (A1) en de atleten die zich rangschikken in de top 10 van de nationale jaarranglijsten KBAB (A2).

Tot de B-elite behoren de atleten die een nationaal prestatieniveau behalen en atleten die voor deelname aan Belgische kampioenschappen, aan Kampioenschappen van Vlaanderen en aan de Interclubcompetitie in aanmerking komen.

Tot de C-elite behoren de beloftevolle atleten van de leeftijden van 15 tot 18 jaar.

 
DCLA Elite
A1-elite

Behoren tot de top 100 van de jaarranglijsten van de European Athletics Association (EAA) en/of voldoen aan de prestatienorm in onderstaande tabel.

MannenDISVrouwen
10.4510011.65
21.0520023.7
46.940053.7
1,48,508002,05,00
3,43,0015004,17,00
13,55,00500016,00,00
29,10,001000034,30,00
2,14,00Marathon2,37,00
14.1110H13.55
51.5400H58.9
8,52,003000SC10,20,00
2.16Hoog1.82
5.25Polsstok4.1
7.65Ver6.3
15.8Hinkstap13.2
18Kogel15.5
56Discus51.3
65Hamer60
72.5Speer52.5
7200Meerkamp5350

A1-elite 2018 (5 atleten)

NaamYOBDisciplinePrestatie 2017Rank EAARank KBAB
Ben Broeders1995Polsstokspringen5,60m252
Ali Hamdi19891500m/800m3.38.65 / 1.49.81395
Dennis Laerte1985marathon2.16.29453
Tim Rummens1987400m horden50.53461
Stijn Baeten1994800m/1500m1,48,56 / 3,42,181039

A2-elite

Behoren tot de top 10 van de jaarranglijsten van de Koninklijke Belgische Atletiekbond (KBAB) en voldoen aan de prestatienorm in onderstaande tabel.

MannenDISVrouwen
10.8810012.35
2220025.2
48.9540057.5
1,54,008002,14,00
3,54,5015004,38,00
14,25,00500017,15,00
30,25,001000036,25,00
2,24,30Marathon2,53,00
14.85110H14.85
54.5400H63.75
9,20,003000SC11,15,00
2Hoog1.7
4.7Polsstok3.8
7Ver5.6
14.65Hinkstap12
15.5Kogel14.7
49Discus48
58.5Hamer55
63.5Speer48.5
6400Meerkamp4800

A2-elite 2018 (9 atleten)

NaamYOBDisciplinePrestatie 2017Rank KBAB
Edwin Nys1986Discuswerpen54,10m2
Denis Hanjoul1991100h14,193
Arne Broeders1993Speerwerpen66,79m3
Jacob Grobbel1998Speerwerpen64,04m4
Frederik Ausloos1996Polsstokspringen5,03m5
Gerd Devos1989Marathon2,22,077
Ilya Defrère1997Kogelstoten16,11m8
Kim Geypen19845000m16,54,679

B-elite

Selectienorm : een nationaal prestatieniveau behalen en in aanmerking komen voor deelname aan Belgische kampioenschappen, aan Kampioenschappen van Vlaanderen en aan de Interclubcompetitie.

B-elite 2018 (46 atleten)

NaamYOBDisciplinePrestatie 2017Rank KBAB
Charlotte Sijmens19953000m steeple11.32.244
Tim De Coster1983Hamerslingeren55,57m5
Jill Emmerzaal199046.117
Laura Quirin1990Polsstokspringen3,72m12
Yewbdar Denys19955000m17.25.9112
Lukas Van Assche19895000m14.04.9912
Cato Grobbel1996Discuswerpen42,56m13
Dries Basemans19925000m14.32.9714
Andreas Vranken199315
Laurens Vanderlinden19953000m steeple9.32.9316
Pieter Sisk19998001.49.5916
Vreni Roesems1989400m horden61.8217
Kevin Dotremont1995400m48.0317
Marijke Willekens196310000m40.00.2619
Regine Rutsaert1995Verspringen5,30m21
Amer Ali Hatif1996400m horden56.0931
Jan Wera198510000m32.29.3432
Tomas Sisk1997400m horden56.1832
Guillaume Grimard19995000m14.39.4233
Hanne Van Loock1999800m2.13.8539
Bram Luyckx1994200m22.1141
Maaike Neefs1998Speerwerpen32,82m43
Wouter Lammens19945000m14.49.4844
Marie Derolez1995400m58.5948
Ashenafi Bulle198210000m33.35.0450
Michel Basemans198710000m33.35.8151
Enya Voet1992400m58.7352
Dieter Aerssens1995800m1.53.8955
Lise Van Lierop19955000m20.05.0858
Kasper Torfs1999100m11.0759
Sigrid Vanden Bempt1981800m2.16.6762
Mona Rahme19781500m4.48.3065
Bo Brasseur1995verspringen5,20m71
Heleen Verstreken1995Hoogspringen1,56m81
Matthias Vanattenhoven1992400m50.2584
Mirte Fannes1999800m2.18.9797
Elke Steffens1987Veldlopen
Eline Deboth1992Veldlopen
Kasper Verbeylen19992 U20
Carlo Ferraris Alexander199910 U20
John Heymans1998Veldlopen
Wout Van Lierop1998Veldlopen
Fabian Cuypers1999Veldlopen
Julie Van De Vondel1994Veldlopen
Nathalie De Beukelaer1994Veldlopen

C-elite

Behoren tot de top 20 nationale ranglijsten U18.
Behoren tot de top 10 nationale ranglijsten U16
Behoren tot de top 10 van het BK Veldlopen.
Selectie voor Nationale Interclub AC.

C-elite 2018 (18 atleten)

NaamYOBRank KBAB
Lucas Grobbel20001
Marco Risi20001
Elena Defrère20012
Evi Vercruysse20012
Elien Vekemans20012
Jonas Vanderborght20012
Kato Blondé20013
Louise Craemers20004
Nina Hespel20014
Arne Vanderborght20034
Kwinten Cools20026
Jonas D'Hondt6
Jef Van Attenhoven200015
Wout Debroyer200117
Kobe Hermans200119
Jonathan Keirse2001BK veldlopen 9
Luna Geudens2000IC
Astor Brumagne2003BK veldlopen 10