Daring Club Leuven Atletiek vzw logo

Daring Club
Leuven Atletiek

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Fotoalbums

Bekijk onze uitgebreide galerij.

DaDaDaDa

Dag Dagelijkse Daring Data

Elitewerking

DCLA wil graag alle atleten de aangepaste begeleiding en omkadering geven.

Daarom werd binnen DCLA een specifieke Topsportpiramide uitgewerkt die elke atleet op zijn niveau de juiste extra omkadering geeft.

DCLA-elite

Aan het einde van elk kalenderjaar stelt de sportieve directie van DCLA een lijst op van de atleten die in het volgende kalenderjaar behoren tot de DCLA-elite.

De DCLA-elite bestaat uit drie categorieën.

Tot de A-elite behoren de atleten van internationaal niveau (A1) en de atleten die zich rangschikken in de top 10 van de nationale jaarranglijsten KBAB (A2).

Tot de B-elite behoren de atleten die een nationaal prestatieniveau behalen en atleten die voor deelname aan Belgische kampioenschappen, aan Kampioenschappen van Vlaanderen en aan de Interclubcompetitie in aanmerking komen.

Tot de C-elite behoren de beloftevolle atleten van de leeftijden van 15 tot 18 jaar.

 
DCLA Elite
A1-elite

Behoren tot de top 100 van de jaarranglijsten van de European Athletics Association (EAA) en/of voldoen aan de prestatienorm in onderstaande tabel.

MannenDISVrouwen
10.4510011.65
21.0520023.7
46.940053.7
1,48,508002,05,00
3,43,0015004,17,00
13,55,00500016,00,00
29,10,001000034,30,00
2,14,00Marathon2,37,00
14.1110H13.55
51.5400H58.9
8,52,003000SC10,20,00
2.16Hoog1.82
5.25Polsstok4.1
7.65Ver6.3
15.8Hinkstap13.2
18Kogel15.5
56Discus51.3
65Hamer60
72.5Speer52.5
7200Meerkamp5350

A1-elite 2018 (5 atleten)

NaamYOBDisciplinePrestatie 2018Rank EAARank KBAB
Ben Broeders1995Polsstokspringen5,65m192
Ali Hamdi19891500m/3000m3.39.20 / 8.03.93448
Pieter Sisk1999800m1.47.98795
Denis Hanjoul1991110m horden13.99833
Andreas Vranken1993100m10.35871
Frederik Ausloos1996Polsstokspringen5,30m923
Elien Vekemans2000Polsstokspringen4,20m832

A2-elite

Behoren tot de top 10 van de jaarranglijsten van de Koninklijke Belgische Atletiekbond (KBAB) en voldoen aan de prestatienorm in onderstaande tabel.

MannenDISVrouwen
10.8810012.35
2220025.2
48.9540057.5
1,54,008002,14,00
3,54,5015004,38,00
14,25,00500017,15,00
30,25,001000036,25,00
2,24,30Marathon2,53,00
14.85110H14.85
54.5400H63.75
9,20,003000SC11,15,00
2Hoog1.7
4.7Polsstok3.8
7Ver5.6
14.65Hinkstap12
15.5Kogel14.7
49Discus48
58.5Hamer55
63.5Speer48.5
6400Meerkamp4800

A2-elite 2018 (9 atleten)

NaamYOBDisciplinePrestatie 2018Rank KBAB
Edwin Nys1986Discuswerpen55.62m2
Gerd Devos1989Marathon2.19.147
Arne Broeders1993Speerwerpen64.30m8
Jacob Grobbel1998Speerwerpen65.83m5
Tim Rummens1987400m/400m horden47.61/51.673
Dries Basemans1992veldlopenBK XC5
Ilya Defrère1997Kogelstoten16,31m5
Kevin Dotremont1995400m47.7111
Thomas Van Nuffelen1998Polsstokspringen4.83m10
Kim Geypen198410000m35,18,984
Jill Emmerzaal1990Discus49.75m4
Elena Defrère2000Discus/Kogel46.43m/16.04m6

B-elite

Selectienorm : een nationaal prestatieniveau behalen en in aanmerking komen voor deelname aan Belgische kampioenschappen, aan Kampioenschappen van Vlaanderen en aan de Interclubcompetitie.

B-elite 2018 (46 atleten)

NaamYOBDisciplinePrestatie 2018Rank KBAB
Charlotte Sijmens19953000m steeple11.32.244
Evi Vercruysse2001Hamerslingeren55,57m5
Cato Grobbel1996Discus12
Laura Quirin1990Polsstokspringen13
Hanne Van Loock1999800m2.11.1413
Heleen Verstreken1995Hoogspringen1.62m18
Mirte Fannes1999800m2.11.4919
Yewbdar Denys19953000m10.24.1621
Mona Rahme19781500m4.49.1130
Anne Van Suijdam1993
Enya Voet1992
Julie Van de Vondel1992
Maaike Neefs1998
Marie Derolez1995
Inneke Lambert1994
Line Ven2000
Luna Geudens2000
Nathalie De Beukelaar1994
Bo Brasseur1995
Eva Galle1994
Louise Craemers2000
Charlotte Dewilde1994
Kato Blondé2001
Nina Hespel2001
Stien Van Loock2003
Stijn Baeten1994
Dennis Laerte1985Marathon
Lukas Van Assche19895000m
Kasper Verbeylen1999Kogel
Amer Ali Hatif1996400m horden
Dieter Aerssens19951500m
Guillaume Grimard19993000m/5000m
Bart Narmon1993
Matthias Vanattenhoven1992400m
Kasper Torfs1999100m
Bram Luycx1994200m
Tristan Bloemen19941500m/3000m
Tim De Coster1983Hamerslingeren
Laurens Vanderlinden19953000m steeple
Maxime Lermyte1995200m/400m
Wouter Lammens19943000m/5000:
John Heymans1998Veldlopen
Lukas Grobbel2000Discus
Fabian Cuypers1999Veldlopen
Lander Van Belleghem2000400m
Alpha Boye1999100m
Jonas Vanderborght2001Kogel
Kobe Hermans20013000m
Wout Debroyer20013000m
Kwinten Cools2002Kogel
Tuur Van Puyvelde2002meerkampen
Siemen Geris20013000m
Arne Vanderborght2003Kogel
Elie Bacari2003100m horden
Thiel Sodji2003100m

C-elite

Behoren tot de top 20 nationale ranglijsten U18.
Behoren tot de top 10 nationale ranglijsten U16
Behoren tot de top 10 van het BK Veldlopen.
Selectie voor Nationale Interclub AC.

C-elite 2018 (18 atleten)

NaamYOBRank KBAB